+420 607 182 444 VOLAT

Nové mezonetové byty s terasou v centru Žižkova

Moderní novostavby 2+kk v atraktivní lokalitě u kostela svatého Prokopa

O projektu

Nové nízkoenergetické mezonety v tradiční zástavbě Žižkova

Nové moderní byty uvnitř rekonstruovaného novorenesančního domu s výtahem nabízejí bydlení podle nejnovějších světových trendů. Moderní, nadčasový design, propojený s kouzlem historie, ocení především ti, kdo chtějí bydlet v tradiční zástavbě s jedinečnou atmosférou a zároveň v moderní novostavbě.

Dům stojí v žádané lokalitě Prahy 3 - Žižkova, v ulici Seifertova 30, v docházkové vzdálenosti do samotného centra Prahy, na Václavské náměstí či Hlavní nádraží. Rezidenční projekt zahrnuje celkem 2 mezonetové byty v nejvyšších patrech budovy o dispozici 2+KK s terasami orientovanými do klidného vnitrobloku.

Vysoká kvalita je pro nás standardem

Při stavbě našich bytů používáme kvalitní materiály. Zdi stavíme z klasických keramických pálených cihel, sádrokartonové příčky u nás nenajdete. Místnosti jsou maximálně světlé a vzdušné díky velkým ateliérovým střešním oknům o rozměrech 2 x 2,75 m.

Abyste mohli okna a balkonové dveře osadit okenními roletami či žaluziemi, připravíme u nich elektriku. Všechny místnosti budou osazeny multisplitovou klimatizací. Díky ní budete moci pokoj nejen v létě klimatizovat, ale také v zimě vyhřívat.

Skleněné zábradlí, které jsme zvolili namísto od dřevěného či kovového, dodává prostoru nádech luxusu, otevírá ho a prosvětluje.

Lokalita

Atraktivní lokalita s romantickou atmosférou

Seifertova ulice je místem tepajícím životem a jednou z hlavních tepen Žižkova. Je lemována nespočtem obchůdků a restaurací. V posledních letech prošla velkou proměnou a nabízí tak komfortní bydlení v moderním stylu. Dům, ve kterém se nacházejí mezonetové byty, stojí v těsné blízkosti klidného náměstí s romantickou atmosférou, v jehož centru se tyčí nádherný kostel sv. Prokopa. Náměstí je lemováno novorenesanční budovou jednoho z nejstarších gymnázií v Praze.

Lokalita se vyznačuje vynikající infrastrukturou a dopravní obslužností. Nejbližší zastávka tramvaje je jen pár metrů od domu, stanice metra Hlavní nádraží pak jednu zastávku tramvají. V docházkové vzdálenosti se nachází park Parukářka či Riegerovy sady, nechybí různá sportovní či kulturní zařízení.

Ceník bytů

Vyberte si svůj byt

Byty se prodávají kompletně dokončené. Současně s výstavbou proběhne rekonstrukce bytového domu včetně přístavby nového výtahu.

Součástí bytů je multisplitová klimatizace, velkoformátová ateliérová hliníková okna, velkoformátová kalibrovaná dlažba a obklady, značková sanita, masivní dřevěné podlahy, bezfalcové interiérové dveře.

Pokud si přejete dodělat interiér podle vlastních představ a přání, můžete byt zakoupit i ve stavu white walls. V tomto případě v něm budou chybět nášlapné vrstvy podlah, obklady, dlažby a sanita. Prodejní cena ve stavu white walls je na vyžádání.

Pohled z ulice

Pohled ze dvora

Standardy

Standardy projektu

Standardy bytů

Všechny jednotky nabízíme dokončené ve standardu, který je zahrnut v ceně. Za příplatek možnost dokončení v nadstandardu.

Technický popis domu

Standardy domu

Celý dům projde kompletní náročnou rekonstrukcí, která zvýší celkovou hodnotu domu a pozvedne ho na úroveň 21. století.

Financování

Rezervační záloha 200 000 Kč po uzavření rezervační smlouvy

Po ústní rezervaci následuje uzavření rezervační smlouvy a složení rezervační zálohy do 3 dnů od podpisu smlouvy (tato částka bude součástí kupní ceny).

20 % z ceny bytu po uzavření smlouvy o smlouvě budoucí kupní

Nejpozději do 3 měsíců od podpisu rezervační smlouvy se uzavře smlouva o smlouvě budoucí a do 7 dnů po jejím podpisu složí klient 20% zálohu z ceny bytu.

Doplatek ceny bytu po uzavření kupní smlouvy a kolaudaci

Před uplynutím platnosti smlouvy o smlouvě budoucí kupní se uzavře kupní smlouva a uhradí se doplatek kupní ceny (do 7 pracovních dnů ode dne doručení oznámení o kolaudaci bytu).